جنگنده های ارتش رژیم صهیونیستی عصر امروز، مناطقی در حومه فرودگاه بین المللی دمشق و فرودگاه دیماس ، در چهل کیلومتری حومه غربی پایتخت سوریه را بمباران کردند.

ساختمان هایی در دو منطقه، مربوط به امنیت ارتش ( یکی از دستگاه های امنیتی سوریه ) در نزدیکی دو فرودگاه دمشق و پایگاه هوایی دیماس، هدف حمله جنگنده های ارتش رژیم صهیونیستی قرار گرفتند .

از تلفات انسانی این حملات، تاکنون خبری منتشر نشده اما تعدادی از ساختمان ها بشدت اسیب دیده اند .صدای چندین انفجار مهیب و مکرر در این مناطق شنیده شد.

فرماندهی کل ارتش و نیروهای مسلح سوریه ساعتی پیش در اطلاعیه ای ضمن تایید این تجاوز جدید صهیونیست ها اعلام کرد : این حملات در پی پیروزی های ارتش سوریه در دیرالزور و حلب و دیگر مناطق ، در برابر تروریست ها صورت گرفته و نشان دهنده حمایت اشکار رژیم صهیونیستی ، در کنار حامیان غربی و عربی ، از تروریست ها، بویژه از گروه های تروریستی جبهه النصره، داعش و القاعده در بلاد شام، و برای بالا بردن روحیه انهاست.

فرماندهی کل ارتش سوریه تاکید کرد : این حملات ما را برای مقابله با تروریست ها مصمم تر می کند.

همچنین خبرهایی از هدف قرارگرفتن مواضع تیپ ٩٠ ارتش سوریه در حومه قنیطره در مرز جولان اشغالی و همچنین سرنگون شدن یک جنگنده مهاجم ارتش رژیم صهیونیستی در حومه درعا حکایت داشت ، که در بیانیه فرماندهی ارتش سوریه به ان اشاره نشده است.

۱u8a558zw75ffjtrrk3c

۰۵yam7mxmbxzompyyh5a

۵۵۵۵۵۵~۰

۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶